Матеріали

Перегляньте матеріали та фурнітуру, з яких складатимиться Ваша шафа.

Вибір кольору ДСП і МДФ

Важливим елементом у виготовленні шаф-купе є ДСП (деревно-стружкові плити) з якої виготовляються всі основні деталі, такі як: полки, перегородки, стінки і т.д.

Ми використовуємо виключно якісну та сертифіковану імпортну ДСП виробництва KRONO груп і Egger, що відповідають класу безпеки E1, дозволену в Україні для виробництва дитячої та інших меблів.

лДСП Krono для шкафов-купе

ЛДСП компанії Krono, заводи якої знаходяться на території Європи і України і є одними з найбільших в світі, відповідає всім нормам гігієнічної та санітарної безпеки. ЛДСП Krono має постійну щільність і товщину 18 мм, рівну і гладку ламинацию, що дозволяє виготовляти ідеальні шафи-купе.

Egger ДСП для шкафов-купе в Минске

Ламіновані деревостружкові плити Egger забезпечують необмежені можливості для реалізації дизайнерських рішень при декоративному оформленні меблів. Завдяки своїй широкій палітрі кольорів широко застосовується в дизайнерських проектах.

AGT МДФ панели для шкафа купе в Минске

Компанія AGT є найбільшим виробником меблевих МДФ панелей. Лідируючих позицій AGT досягла завдяки застосуванню передових технологій, постійному контролю якості і розширенню асортименту. Перевагами панелей AGT є їх стійкість до механічних пошкоджень і максимальна вологостійкість.

При виборі шафи-купе важливим моментом є вибір кольору. Тут все залежить від особистих переваг. Одні кольори піднімають настрій, заспокоюють, розслабляють, інші навпаки нервують. Занадто яскраві кольори можуть дратувати і стомлювати.

Вибір кольору. Холодні відтінки асоціюються з прохолодою, свіжістю. Вони викликають бажання відпочити і заспокоюють, в той же час допомагають зосередиться. Такі кольори здаються далекими і розширюють простір. Теплі кольори більш динамічні, вони викликають відчуття тепла і світла, роблять інтер’єр комфортним і затишним. Теплі кольори ближчі і візуально можуть зменшувати інтер’єр. Забарвлення під дерево – викликають гармонію. Це природні відтінки, які добре знімають стрес і втому.

У нашому каталозі понад 200 кольорів ДСП і різні види структурного покриття. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний колір, який буде відповідати Вашим побажанням і відображати індивідуальність. А Ваш шафа-купе буде викликати тільки позитивні емоції і наповнювати оптимізмом.

Асортимент систем:

Розсувна система «ADS» – це високоякісна система розсувних, відкривних, складних дверей і міжкімнатних перегеродок. На сьогодні алюмінієві профілі та деталі фурнітури «ADS» виробляються за найсучаснішими технологіями і є одними з надійніших на ринку України. Алюмінієвий профіль виготовляється на автоматизованих технологічних лініях, методом екструзії зі сплаву первинного алюмінію марки АД 31. Нанесення декоративно-захисного покриття – анодування, проводиться спеціальним електростатичним методом, що забезпечує екологічну безпеку, естетичну привабливість і прекрасні експлуатаційні якості нашої продукції. Покриття профілів декором «під дерево» отримується з використанням методу огортання полімерною плівкою «Декорал» (спеціальна багаторівнева технологія, яка включає в себе тралення, полімерізацію і пасивацію метала, а також методом зовнішньої ламінації декоративними «під дерево» матовими плівками PVC.

Конфігурація профілів:

Варіанти кольорів:

ОПИС СИСТЕМ:

Розсувна система:

Металоємкість і наявність ребер жорсткості профілів «ADS» дозволяє виробляти двері до 1500 мм за шириною і 3800 мм за висотою, і навіть вище. При максимально дозволеній вазі дверей – 150 кг.

Роликові механізми виконані з довговічних зностійких матеріалів. Верхні двохколісні ролики виготовлені з високоміцного пластика на металевій платформі. Нижні ролики на основі металевого підшипника в сталевому оцинкованому корпусі з пружиною з високоміцної сталі, він не потребує змащування і забезпечує безшумність ковзання і плавність ходу дверей. Наші ролики на сьогодні – найкращі на ринку України. Максимально рекомедоване навантаження на один ролик складає 75 кг. За даними випробувань заводу-виробника, механізми розраховані  на 100000 циклів відкривання-закривання дверей, що складає 25 років використання.

Вертикальні профілі дверей виконують функцію «ручки» для закривання-відкривання. Конструкцією в них передбачений спеціальний паз під щітку-відбійник (без використання клею), котра є немовби амортизатором, а також блокує потрапляння пилу в шафу. Ця інновація дозволяє нашим клієнтам повністю виключити можливість відставання (відклеювання) щітки, і як наслідок рекламації зі сторони замовника. Також в системі «ADS» передбачено встановлення дотягувача дверей оригінальної конструкції, що дозволяє зробити експлуатацію дверей ще більш комфортною. Жорстка конструкція профіля «ADS» дозволяє виготовляти комбіновані двері, використовуючи з’єднувальний профіль, з різноманітним наповненням як вертикальним, так і горизонтальним, та навіть із зігнутими різноманітними радіусами перемички – що відкриває необмежені дизайнерські можливості.

Розсувна мансардна система:

Шафа-купе для Мансарди від традиційної шафи відрізняються тим, що її виготовлення можливо тільки по індивідуальному, найчастіше ексклюзивному, проекту! 

Незважаючи на труднощі проектування і виготовлення шаф в мансарді, пов’язаних з наявністю скосів і виступів, несучих і опорних балок, нетрадиційного розташування мансардних вікон, змінної висоти і напряму стелі, вбудовані шафи без обмежень розміщуються в усі скошені ділянки простору мансардного приміщення, зберігаючи всі свої достоїнства. При цьому, перераховані вище, особливості приміщень ніяк не відбиваються на функціональності та естетичності мансардних шаф, а позначається лише на їх внутрішньому обсязі. Практично в будь-яку форму скошеного стелі в мансарді можна вбудувати шафу. І повторити його контур дверима купе.

Розсувна мансардна система “ADS” цікава в інтер’єрі щодо дизайну і функціональності шафи купе. Вона надає велику легкість візуального сприйняття. Шафи на її основі виглядають дуже сучасно і елегантно.

Відкривна система:

Відкривна система “ADS” – може використовуватись як самостійна система, так і в поєднанні з розсувною системою нашої компанії. Завдяки тому, що боковий профіль який використовується відкривній системі “ADS” є спільним з розсувною системою – це дає можливість створювати комбіновані шафи які додадуть різноманітності будь-якому інтер’єру та зробить його ще більш функціональним. Наповненням в дверях можна використовувати будь-який матеріал товщиною 4-10мм. Механізми які ми використовуємо в даній системі, виготовляються в Польші на фабриці “Sevroll”, що гарантує їх якість та довговічність експлуатації. Компанія “ADS” радить використовувати відкривну систему в шафах, ширина яких не перевищує 1м., а рекомендована ширина одних дверей не повинна перевищувати 700мм

Складальна система:

Складальна система “ADS” – це нова технологія розсувних дверей.

Складальна система дверей “ADS” рішуче набирає популярності у вибагливих споживачів. Найголовнішою перевагою системи є можливість її використання у вузьких шафах. Оригінальний дизайн – чудовий акцент на індивідуальність Вашого житлового простору. Як наповнення в дверях складальної системи, можна використовувати майже весь спектр матеріалів, що використовуються в меблевій індустрії. Виробником механізмів для системи є фабрика “Sevroll” (Польща) та «Ducasse» (Америка).

Також ми рекомендуємо використовувати двері складальної системи в шафах шириною до 120 сантиметрів, що забезпечити найкращий доступ до корисного об’єму шафи.

Підвісна система:

Підвісна система “ADS” – це краса у поєднанні з функціональністю.

Головною перевагою системи підвісних дверей “ADS” є відсутність нижньої направляючої. Завдяки чому зберігається цілісним та неушкодженим покриття Вашої підлоги. Напевне, нікому не подобається коли двері голосно грюкають чи скриплять на завісах. З дверима зібраними за допомогою алюмінієвого профілю, що використовується у підвісній системі, такого не буває. Технологія виробництва підвісної системи гарантує безшумне та плавне ковзання дверей. Систему підвісних дверей “ADS” найкраще використовувати для:

 вирішення проблем перекриття дверних прорізів у квартирах з вузькими коридорами;

  створення гардеробних кімнат без необхідності будівельних робіт;

розділення кімнат на окремі приміщення;

Також компанія “ADS” звертає увагу, що розсувні двері не забезпечують найкращу ізоляцію від пилу та шуму, а також не вберігають від проникнення у приміщення сторонніх запахів та осіб.

Система для шаф-купе SLIM-LINE.

Ми не хочемо бути схожими на інших тому у нашому асортименті є система SlimLine, яка відрізняється від традиційних розсувних конструкцій тим, що в ній відсутні видимі алюмінієві конструкції, а видимою є тільки вертикальна тонка алюмінієва окантовка 3 мм. Усі інші несучі конструкції є приховані за непрозором склом, що дозволяє зробити ефект «дзеркальної стіни». Такі двері є стильною окрасою  для будь-якого інтер’єру.

В даній системі скло або дзеркало також можна встановлювати з двох сторін конструкції. Це дозволяє використовувати розсувну систему SlimLine не тільки в якості дверей в шафи-купе, але і як міжкімнатну перегородку або двері в гардеробну.

Система для шаф-купе UP- LINE.

Система навісних дверей Up LineОсобливістю такої системи  є принцип кріплення роликових механізмів та направляючих. Система навісних дверей Up Line використовується тільки в конструкції корпусних шаф.

Верх і дно в таких шкафах-купе розміщені так, щоб направляючі знаходились нижче верхнього і вище нижнього країв дверного полотна,

ТОМУ НАПРАВЛЯЮЧІ, РОЛИКИ, ВЕРХ, НИЗ ТА БОКОВИНИ ШАФИ ПОВНІСТЮ ПРИХОВАНІ!

Роликові механізми у даній системі укомплектовані дотягами, що забезпечує легкість і плавність ходу дверей.

У системі Up Line в якості наповнення можна використовувати лише скляні вироби товщиною 4 мм. Наявність горизонтального з’єднювального профілю дає можливість комбінувати декори.

Зовнішні і внутрішні двері-купе системи Up Line мають свої особливості конструкції і кріплення роликових механіхзмів.

Максимальна висота дверного полотна – 2600 мм

Максимальна ширина дверного полотна – 1100 мм

Максимальна вага дверного полотна – 70 кг

Додаткова фурнітура: