Про нас

Меблевий салон “Оскар” допоможе Вам створити власний затишний куточок у помешкані. Ми використовуємо передові технології та обладнання, завдяки яким, Ваші уподобання втілюються в життя швидко і якісно.
Наші вироби-це поєднання натуральних матеріалів, високої якості, ексклюзивності і почуття стилю. Всі наші меблі виготовляються майстрами, які знають свою справу від А до Я.
Втілення в життя дизайнерських проектів. Ми уважно ставимося до побажань клієнтів і враховуємо всі Ваші смаки і дизайнерські переваги.

Виготовляємо не лише шафи-купе, але і гардеробні, корпусні меблі та декоративні елементи інтер’єру.

На нашому сайті представлені ціни на шафи-купе та їх базова комплектація. БАГАТО ВИРОБНИКИ, ДЛЯ ТОГО, ЩО Б ЗНИЗИТИ ВАРТІСТЬ ШАФИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЕШЕВІ І НЕ ЯКІСНІ КОНСТРУКЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ФУРНІТУРУ. ШАФА ВИХОДИТЬ ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ, А Й ЯКІСТЬ ЙОГО ВІДПОВІДНО ЗНИЖУЄТЬСЯ. ТОМУ ЯКЩО ВАМ ДЕ-НЕБУДЬ нарахували ДЕШЕВШЕ, НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАПИТАТИ про таке: З яких матеріалів виготовлений шафа, уточніть хто виробник ДСП, розсувний системи, фурнітури і матеріалів, це дуже важливо, ціна якісних матеріалів, може відрізнятися в рази? (Часто за замовчуванням розраховують вартість шафи купе з найдешевших комплектуючих і матеріалів).Чи не забули «випадково» що-небудь порахувати? (Кріплення, фурнітуру, доставку, установку, підйом на поверх …)

Для виробництва меблів ми використовуємо, сучасну і якісну фурнітуру європейських виробників, це гарантує тривалу експлуатацію шафи купе. Ми встановлюємо надійні і якісні розсувні системи, тому Ви можете бути впевнені, що наші меблі і шафи купе прослужать Вам довгі роки. Багато компаній, консультуючи за цінами на шафу-купе, називають вартість базової комплектації, найдешевшої, а приїжджаючи до замовника значно накручують ціну на додаткових елементах. Вибираючи нашу компанію, Ви можете бути впевнені, що заявлена ​​ціна шафи-купе буде чесна і адекватна. Ви можете самостійно прорахувати ціну на нашому калькуляторі, подивитися приклади типової комплектації шафи-купе, порахувати скільки Вам обійдеться кожен додатковий елемент – у нас прозоре ціноутворення!    

Гарантія низької ціни
Якщо Вам вдалося знайти шафу-купе за нижчою ціною, ніж у нас – повідомте про це нашим менеджерам, і ми розглянемо можливість запропонувати вам більш вигідні умови покупки.

Щоб отримати кращу ціну Вам необхідно відправити лист на електронну адресу mebli-oskar.com.ua із зазначенням:

Вашого імені і номера телефону для зв’язку, а також прорахунок шафи або попередній договір з вказаною вартістю виробу.

Ми працюємо з такими виробниками:

 

Наші досягнення-подяки клієнтів:

 

Пошта: mebli.oskar2017@gmail.com

Телефон: +38(098)710-05-01

Графік роботи call-центру:
з 10:00 до 19:00 без вихідних