Розсувна система

Розсувна система «ADS» – це високоякісна система розсувних, відкривних, складних дверей і міжкімнатних перегеродок. На сьогодні алюмінієві профілі та деталі фурнітури «ADS» виробляються за найсучаснішими технологіями і є одними з надійніших на ринку України. Алюмінієвий профіль виготовляється на автоматизованих технологічних лініях, методом екструзії зі сплаву первинного алюмінію марки АД 31. Нанесення декоративно-захисного покриття – анодування, проводиться спеціальним електростатичним методом, що забезпечує екологічну безпеку, естетичну привабливість і прекрасні експлуатаційні якості нашої продукції. Покриття профілів декором «під дерево» отримується з використанням методу огортання полімерною плівкою «Декорал» (спеціальна багаторівнева технологія, яка включає в себе тралення, полімерізацію і пасивацію метала, а також методом зовнішньої ламінації декоративними «під дерево» матовими плівками PVC.

Конфігурація розсувних систем «ADS» для шаф-купе

Металоємкість і наявність ребер жорсткості профілів «ADS» дозволяє виробляти двері до 1500 мм за шириною і 3800 мм за висотою, і навіть вище. При максимально дозволеній вазі дверей – 150 кг.

Роликові механізми виконані з довговічних зностійких матеріалів. Верхні двохколісні ролики виготовлені з високоміцного пластика на металевій платформі. Нижні ролики на основі металевого підшипника в сталевому оцинкованому корпусі з пружиною з високоміцної сталі, він не потребує змащування і забезпечує безшумність ковзання і плавність ходу дверей. Наші ролики на сьогодні – найкращі на ринку України. Максимально рекомедоване навантаження на один ролик складає 75 кг. За даними випробувань заводу-виробника, механізми розраховані  на 100000 циклів відкривання-закривання дверей, що складає 25 років використання.

Вертикальні профілі дверей виконують функцію «ручки» для закривання-відкривання. Конструкцією в них передбачений спеціальний паз під щітку-відбійник (без використання клею), котра є немовби амортизатором, а також блокує потрапляння пилу в шафу. Ця інновація дозволяє нашим клієнтам повністю виключити можливість відставання (відклеювання) щітки, і як наслідок рекламації зі сторони замовника. Також в системі «ADS» передбачено встановлення дотягувача дверей оригінальної конструкції, що дозволяє зробити експлуатацію дверей ще більш комфортною. Жорстка конструкція профіля «ADS» дозволяє виготовляти комбіновані двері, використовуючи з’єднувальний профіль, з різноманітним наповненням як вертикальним, так і горизонтальним, та навіть із зігнутими різноманітними радіусами перемички – що відкриває необмежені дизайнерські можливості.

Компанія Sevroll-system – один із найкращих виробників профілю й систем для найрізноманітніших видів дверей (розпашних, міжкімнатних, розсувних тощо).

Оригінальне внутрішнє наповнення й різноманітні декори вставок дозволяють шафам-купе на основі розсувної системи “Sevroll” поєднуватися з меблями в будь-якому стилі – від класики до модерну, від кантрі до техно. Широкий алюмінієвий профіль, який підкреслює периметр дверей, можна виконати під дерево або в різних відтінках металу (шампань, срібло, золото).

Принципова новинка серії “Sevroll” – приховане розташування кріплення на дверях. Така розсувна система використовується із поліпшеним механізмом ковзання. Системи ковзання “Sevroll” витримують навантаження до 50 кг і мають безшумний підшипник із амортизуючою пружиною. Профіль “Sevroll” із анодируваного алюмінію твердий, покриття не боїться корозії, не тьмяніє, стійке до механічного впливу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *